puksiirabi Tallinnas

puksiirabi Tallinnas

Otsustasite vabaneda autost, mis on teile mitmeid aastaid olnud truu ning selle ajaga jäänud vanaks? See on muidugi hea idee, ent selle edukaks müügiks tuleks täita kaks järgmist tingimust.

1.Tuleks teha müügieelsed ettevalmistused;

2.Läbi mõelda suhtlemisplaan potentsiaalse ostjaga.

Kui teid ei huvita raha, mida võite isikliku sõiduki müügist teenida, siis võib selle müüa mõnele edasimüüjale, sellises seisus nagu see antud hetkel on. Kui aga plaanite müügi pealt hästi teenida, siis peate veidi pingutama ning korralikult panustama.

Auto müügieelne ettevalmistus. Näpunäited autoabi spetsialistide poolt.

Salong. Seda oleks vaja põhjalikult puhastada. Selle tulemusena tekib salongis värske lõhn ning kaovad kõik ebameeldivad lõhnad. Samuti võib lisaks kasutada õhuvärskendajat. Pidage meeles, et salongis olev lõhn ei tohiks olla pealetükkiv, vaid hoopis kerge, et ei peletaks ostjat eemale. Kui autoistmed on saanud kahjustada, siis on mõistlik osta istmekatted.

Mootor. Puhas mootor on eduka müügi võti. Seetõttu on seda vajalik korralikult pesta. Parem oleks seda teha

puksiir hind

puksiir hind

spetsiaalses pesulas, välistamaks vee sattumist sinna, kuhu seda pole vaja. Lisaks pole liigne ka süüteküünalde vahetus, pesta läbi pihustid, teha õli ning filtrite vahetus.

Pidurid. Pidurid peavad olema ideaalses seisukorras. Selleks on vaja teha pidurisüsteemi diagnostikat ning kindlasti pöörata tähelepanu ABS andurite töötamisele.

Vedrustus. Tihtilugu on antud element mitte just kõige parem seisus, eriti siis, kui peab igapäevaselt sõitma mööda auklikke teid. Seetõttu külastage tehnoülevaatuspunkti ning laske ära vahetada vedrustuse vanad detailid. Selle tulemusena parandate oma auto sõiduomadusi.

Kere. Eemaldage kerel olevad väikesed killud, muljutused ning soovitatav on teha poleerimist.

Antud soovitusi järgides saate oma auto maha müüa kiiresti ning tulusalt. Seejuures jääb ostuga rahule ka uus omanik.

Edukat müüki!