evakuaator Tallinn

evakuaator Tallinn

Autoomanike arv kasvab pidevalt. Samuti süveneb parkimise probleem, kuna enamik parklaid ja garaaže on ületäitunud. Kujunenud probleemi lahendamiseks hakkasid mitmed autoarmastajad jätma oma autosid õue, täieliku järelvalveta. Kui teie auto on sattunud sellisesse olukorda, soovitame selle eest siiski veidi hoolt kanda.

Kandke auto eest hoolt

Kasutage autokatet, mis kaitseb teie sõidukit sademete eest. Tähelepanu tuleb pöörata materjali kvaliteedile, kuna muidu peale halba ei too see teie autole midagi ning hea niiskuskaitse asemel saab teie auto kokkuvõttes korrosiooni kahjustuse.

Autot väljas parkides püüdke seda mitte jätta puude alla, eelkõige okaspuud. Nendes tekkinud puuvaik võib sattuda auto värvikattele, mis kahjustab seda ning mille taastamine pole just kõige kergem. Lisaks võivad suured vanad puud oma okstega tekitada tõsiseid kahjustusi.

Isiklik garaaž

Parim variant teie sõidukile on loomulikult garaaž. Vaatama, milline see peaks olema.

puksiirabi Tallinnas

puksiirabi Tallinnas

Sisseehitatud garaaž. Selle ehitamine toimub koos maja ehitamisega, mistõttu on sellel majaga samad kommunikatsioonid. Sisseehitatud garaaž saab olla soklikorrusel või süvendita.

Süvendita garaažid on enamlevinud. Seal pole ohtu niiskuse sattumise näol, mis on laialt levinud probleem soklikorrusel asuvate garaažidega. Muuhulgas, selleks, et tagada sujuv sissesõit garaaži, on vajalik lisa maatükk, mis pole aga alati võimalik.

Juurdeehitatud garaaž. Sarnaneb sisseehitatud variandiga. Peamine erinevus seisneb selles, et on vaja lisa maatükki sissesõiduks.

Eraldiseisev garaaž. Peamine puudus sellise garaaži puhul on pikk ühendus maja kommunikatsiooniga. Muuhulgas pole iga kord kohta eraldiseisva garaaži ehitamiseks. Sellegi poolest saate soovi korral oma elamist laiendada, kui tekib vajadus lisakatuse järgi teisele või kolmandale autole.