puksiir Tallinnas

puksiir Tallinnas

Olukord, kus autoteel sõites läheb auto katki, on üpris ebameeldiv ja eriti veel siis, kui selline asi tekkis kiirteel. Mida teha taolises situatsioonis ja milliseid meetmeid rakendada?

Niisiis, peamine on mitte sattuda paanikasse. Hinnake rahulikult ja kainelt tekkinud probleemi. Esmalt analüüsige, kus võis rike tekkida, sest võimalikke variante on siinkohal päris mitu:

Kus ja miks läks auto katki?

  • Auto suri välja linna piires;
  • Auto läks katki linnast veidi väljaspool;
  • Probleem tekkis Teie süül;
  • Auto läks katki teadmata põhjustel.

Sõltuvalt üleval loetletud olukordadest, peate antud probleemi lahendamiseks tegema vastavaid tegevusi.

Kui auto suri välja linna piires ning see juhtus Teie süül, siis peate peatuma, sisse lülitama ohutuled, helistama

puksiir Tallinnas

puksiir Tallinnas

tehnilise abi teenuse pakkujale ning jääma ootama. Tavaliselt tehnilise abi spetsialistid saavad sellist tüüpi riketega hakkama umbes tunni aja jooksul, kui muidugi rike pole liialt tõsine ning ei vaja auto transportimist esindusse/remondikotta.

Antud probleemi on palju keerulisem lahendada, kui auto „keeldus“ sõitmast linnast suhteliselt kaugel ning rike tekkis teadmata põhjustel. Kui autol ei ole teadolevalt midagi viga, siis taoline situatsioon ongi ootamatu ja seda eriti siis, kui alles eile oli kõik korras. Igal juhul tuleks siinkohal veidi oodata tehnilist abi, eriti kui teie telefonis pole kirjas avarii abi numbreid.

Sellise probleemi lahendamiseks püüdke välja uurida auto tehnilise abi telefoninumbreid möödasõitvatelt autojuhtidelt. Kui aga peate end teadjaks inimeseks autoremondi alal, siis proovige kõrvaldada riket iseseisvalt.

Kahjuks, kui auto on katki läinud tee peal, pole iga kord võimalik kasutada puksiiri. Lisaks, kaugeltki mitte kõigil pole autos vastavaid instrumente, millega abistada „kannatada“ saanud autot. Seetõttu parim variant oleks kasutada tehnilise autoabi evakuaatori teenust.