puksiirteenused

puksiirteenused

Kahjuks on omal jõul võimalik kõrvaldada vaid kõige lihtsamaid tee peal tekkinud rikkeid. Kui aga tekivad keerulisemad probleemid, on vaja kindlasti pöörduda professionaalse autoabi teenuse poole.

Umbes kümme aastat tagasi oli väga vähe auto tehnilise teeninduse mobiilseid üksusi ja ka nende kättesaadavus oli ebapiisav. Tänaseks on see situatsioon märgatavalt paranenud ning sellest räägivad ka paljud autoomanikud.

Auto rikete tüübid

Vaatleme rikete tüüpe, mille tõttu autod enamasti katki lähevad:

  • Probleemid mootorisüsteemiga
  • Rike, mis on seotud veermikuga
  • Käigukasti viga
  • Elektrisüsteemi viga
  • Lampide, kaitsete rike jms

Põhimõtteliselt vaid viimane variant on see, mida autojuht saaks tõenäoliselt ise lahendada oma teadmiste ja nähtu

puksiirteenused

puksiirteenused

baasil. Näiteks kui auto suri välja maanteel, võib proovida kaitse vahetamist, kui muidugi on varuks kaitseid või siis võtta need maha vähemolulistelt elementidelt.

Selliseid tegevusi saab teostada ka piduritulede ja suunatuledega. Lisaks võite proovida kõrvaldada ka väiksemaid elektrisüsteemi probleeme. Mõnikord piisab vaid hoolikast klemmide puhastusest või siis Teie auto juhtmestiku terviklikkuse kontrollist.

Suure soovi korral saab lahendada ka käigukastiga seotud probleeme, et olla võimeline sõitma lähimasse autoteenindusse.

Kõik muud ebameeldivused vajavad reeglina tehnilise abi spetsialistide sekkumist, esinduse automehaanik ja/või -lukksepp. Eriti siis, kui jutt käib tõsistest riketest, mis on seotud näiteks mootori ja ka veermikuga.

Vahel pole võimalik autot puksiiri külge panna, mistõttu tuleb kasutada spetsiaalse evakuatsioonitehnika teenuseid.

Suundudes pikemale sõidule, püüdke tagada enda ning enda auto kindlus eeltoodud probleemide vältimiseks. Selleks kontrollige auto tehnilist seisukorda vastavates teenindustes.