pukseerimine

pukseerimine

Auto varustuse all on mõeldud täiendavaid lahendusi ehk lisavarustuse elemente, mis tagavad mugavama sõidu. Iga autotootja pakub erinevatele auto mudelitele lisavarustust, alustades kõige tavalisemast, lõpetades luksusliku variandiga.

Toome välja kõige populaarsemad komponendid, et muuta Teie jaoks auto lisavarustuse valimine kergemaks.

Minimaalse vajadusega komplekt

See on nö baaslahendus, mis koosneb elementidest, mis peaksid igas normaalses autos olemas olema. Nende hulka kuuluvad:

  • Rooli hüdro- või elektrivõimendi;
  • Elektrilised klaasitõstukid;
  • Turvapadjad;
  • Blokeerimisvastane süsteem;
  • Kesklukustus jne.

Konditsioneer

Üks lisavarustuse variantidest, mida peetakse suhteliselt vajalikuks elemendiks. See tagab mugavuse sõidu ajal nii

pukseerimine

pukseerimine

talvel kui suvel. Lisaks, kui soovite kunagi oma autot maha müüa, siis teha seda ilma konditsioneeri olemasoluta autos on märksa keerulisem.

Kliimaseade

Tänapäeval on olemas süsteem, mida peetakse mugavamaks ja paremaks kui konditsioneeri ja selleks on kliima. See oskab salongis hoida automaatselt vajalikku õhutemperatuuri, tänu millele, et pea autojuht käsitsi pidevalt konditsioneeri reguleerima.

ESP

ESP – on elektrooniline stabiilsuskontroll, mida peetakse autoehituses üheks kõige kasulikumaks elemendiks. See teab, kuidas efektiivselt parandada mõningaid juhi poolt tehtud vigu. ESP jälgib teie sõidu iseärasusi, rooli pööramise nurka, pedaalide asendit ja rataste pöördekiirust. Probleemide tuvastamisel antud süsteem sekkub.

Külgmised turvapadjad ja uksesisesed turvakardinad

Need ohutussüsteemid kaitsevad reisijaid ootamatute külje pealt tulevate löökide korral, ning samuti auto ümberpööramisel katusele vms. Tänu sellistele süsteemidele paraneb auto ohutus tunduvalt ning liiklusõnnetuse korral langeb risk traumade saamiseks. Antud lisa on kättesaadav kõrgema klassi autodele.

Helisüsteem

Helisüsteem on olemas praktiliselt igas autos. See on sobitatud auto disainiga ning seda on võimatu varastada, ent akustilise helisüsteemi kõla võib olla ka kehv. Seetõttu saab seda alati vajadusel välja vahetada kvaliteetsema variandi vastu.

Mõelge, mida oleks teil mugava sõidu jaoks vaja– valik on teie.