autoabi 24

autoabi 24

Navigaatorite suur valik võimaldab leida seadet praktiliselt igale maitsele. Siiski, nagu ka muu tehnika, võib ka navigaator olla kas hea ning tõsiselt kasulik või siis peaaegu et ebavajalik ja kasutu. Püüame aru saada, kuidas langetada õige otsus ning millele pöörata tähelepanu, et osta enda autole tõesti hea seade.

Seadme navigatsiooniprogrammid

Niisiis, navigaatorit valides peab kindlasti tähelepanu pöörama selle tarkvarale, kuna programm on see, mis on Teil abiks teekonnas ja täidab Teie personaalse teejuhi ülesannet. Mida arusaadavam programm on, seda kergema vaevaga jõutate sihtpunkti.

Sellest tulenevalt võib välja tuua mugavate navigeerimisprogrammidega navigaatorid:

  • Navitel;
  • Garmin;
  • I-Go.

Millele tähelepanu pöörata

Selleks, et navigaatori hakkaks täitma teejuhi ülesannet, peab sellele olema ühendus nelja, kosmoses asuva

autoabi 24

autoabi 24

satelliidiga. Seda ühendust tagavad GPS-vastuvõtja. Kõik muu on nn lisa komponendid või siis abifunktsioonid. Seetõttu peab GPS-vastuvõtja töötama kiiresti ja täpselt.

Peale seda, kui olete üle vaadatud tarkvara, peaks tähelepanu pöörama ka navigatsiooniseadmetele endile. Hea kui tegemist on Windowsi või Androidiga. Oma töös on need omavahel üpriski sarnased. Neid peetakse ja suhteliselt kindlateks ja vastupidavateks ning on võimelised lisaks navigeerimisele esitlema filme, muusikapalasid, fotosid ja e-raamatuid.

Mis puudutab maksumust, siis see sõltub tootjast ning seadme kvaliteedist.

Paljud autojuhid valivad navigaatorid ekraani suuruse järgi, arvates, et suur ekraan on väiksest parem. Ent suured ekraanid kipuvad tihti olema ebakvaliteetsed. Seda tuleb samuti arvesse võtta navigatsiooniseadme valikul.