Mootor ei käivitu! Miks? Mida teha?

Kui Te ei saa enda autot käima, siis on olemas probleem, mis vajab võimalikult kiiret lahendust!

Käesoleva ebameeldivuse põhjuseks võib olla aku alalaetus, mida juhtub kõige tihedamini talviti, kui ilmad on külmad. Probleemile on eriti vastuvõtlikud diiselmootoriga autod. Sellisel juhul ei aita Teid ei pukseerimine ega „krokodillide“ abil auto käivitamine.

Kui Teie auto aku on tühjaks saanud, ärge proovige kõrvaldada rikke põhjust iseseisvalt. Vajalike seadmete ja teadmiste puudumisel on aku laadimine keerukas ülesanne, sest selle jaoks on vaja generaatorit või juurdepääsu elektrivõrgule, lisaks on kindlasti vajalikud relee ja pingeregulaatorid.

Kuid ärge kaotage lootust! Meie spetsialistid aitavad selle probleemiga hakkama saada ning panevad Teie auto käima. Peate kõigest helistama meile ning tegema kiirväljakutse, misjärel meie autoelektrikud tulevad viivitamatult kohale Teie hädapeatuse juurde ja viivad läbi käivitusabi, seda nii soojade kui külmade ilmadega.

Meie töötajad tulevad rike toimumise kohale koos kogu vajaliku, kaasaegse tehnikaga, mis lubab laadida autoakut kiirelt ja professionaalselt. Teile antakse ka spetsiaalselt nõu, kuidas vältida taolisi probleeme tulevikus.

Kui Teie auto ei lähe käima, teeme kõik, et seda parandada ja auto hakkab kindlasti sõitma, selleks oleme valmis osutama Teie auto mootorile kompleksset abi.

Käivitusabi sisaldab:

– mootori soojendamist;

süüteküünalde puhastamist ja nende kuivatamist;

autoaku laadimist;

– süsteemi läbipuhumist;

– elektriseadmestiku rikete kõrvaldamistööde läbiviimist.

Meie ettevõte spetsialistid lahendavad kõik Teie auto ja selle mootori probleemid, mis takistavad auto liikumist. Töötame üle terve Eesti ning tuleme klientide väljakutsete peale kiiresti kohale tänu meie meeskonna heale organiseeritusele ja professionaalsusele.

Pakume taskukohaseid hindasid kõigile Autoabi teenustele. Ööpäevaringselt, PUHKEPÄEVADETA, lõunapausita: oleme alati valmis tulema Teie autole appi!

käivitusabi

Call Now Button

Menu