autoabi teenus

autoabi teenus

Auto poleerimine on suhteliselt oluline, kuidas samas ka kallis protseduur. Just viimase asjaolu tõttu püüavad mitmed autoomanikud omal käel autot poleerida, kuid vähesed teavad kuidas seda õigesti teha.

Sõiduki poleerimise protsess

Enne poleerimise alustamist puhastage auto kere mustusest. Selles aitab teid autopesuvedelik. Peale seda vaadake auto kere hoolikalt üle, pöörake tähelepanu korrosiooni või bituumeni plekkide olemasolule. Seejärel kuivatage sõiduki kere.

Sõiduki kvaliteetseks poleerimiseks tuleb see paigutada varjulisse kohta või hämara valgusega garaaži, kuna ere valgus ja päikesekiired võivad peita pinna defekte ning ka kahjustada seda.

Autot peab poleerima ühtlaselt, kiirustamiseta. Erilist tähelepanu pöörata üleminekutele, mis asuvad poleeritud

autoabi teenus

autoabi teenus

alade vahel. Kahjustatud alad saab eemaldada spetsiaalse pliiatsi abil, millega töödeldakse sügavamaid kriime.

Kui töö on lõpetatud, siis käige töödeldud alad lapi või salvrätikuga üle. Vahetage võimalikult sageli poleerimiseks kasutatavaid käsnasid, ennetamaks auto kattele tekkivat hägust kilekihti. Poleerimisprotsessi ennast soovitatakse alustada sõiduki katusest ning sujuvalt liikuda allapoole.

Professionaalne sõiduki poleerimine

Juhul kui Te ei soovi iseseisvalt auto poleerimisega tegeleda või siis ei soovi riskida, saab alati kasutada ka vastavate spetsialistide teenust. Teie auto sära taastamiseks ning kere defektidest vabastamiseks kasutatakse vajalikke keemilisi ning mehaanilisi meetodeid.

Professionaalid teostavad sõiduki kere taastamispoleerimist mitmes etapis. Peale töö lõpetamist näeb Teie auto välja nagu uus ning jahmatab teisi oma välimusega.

Siiski pidage meeles, et peale taolist poleerimist tuleb auto kere hooldada spetsiaalsete kaitsevahenditega, et hoida võimalikult kaua “uudsuse” efekti.