pukseerimine

pukseerimine

Standardne auto salongis paiknev tahavaatepeegel on kujult lame ja peegeldab täpselt  Teie taga olevat ala ega moonuta seda. Seetõttu võib antud peegli abil täpselt määratleda teie taga oleva sõiduki kaugust, ent sellel tema funktsioonid ei lõppe.

Selleks, et  vaatevälja suurendada võib kasutada panoraampeeglit. Seda saab kinnitada tehasepeegli külge. Sellist tüüpi peeglil on lainurga kuju. Pilt tekib sellel tänu suurele suurusele ning spetsiaalsete sfääriliste peegelpinnaste kasutamisele. Lisaks koosneb see kahest osast, mis on teine teisega vastava nurga all kokku pandud.

Reguleerime tahavaatepeeglit.

Selleks, et õigesti reguleerida tahavaatepeeglit, tuleks istuda rooli taha nii, nagu olete harjunud istuma. Seejärel keerake tahavaatepeeglit nii, et peeglil oleks näha tagumist aknaklaasi ning selle ülemist serva (Pead ärge samal ajal kallutage). Kokkuvõttes peaksite nägema tagaklaasi alumist osa ning enda paremat kõrva. Kui istusite roolis õigesti, saate tänu reguleeritud peeglile hea vaatevälja.

pukseerimine

pukseerimine

Reguleerime küljepeegleid.

Õige küljepeegli reguleerimise jaoks on vaja pöörata veidi oma pead, kuid samal kehaasendit muutmata. Sellisel

juhul peaksite nägema teed ja ka auto külge. Vasak peegel peaks peegeldama tee tsooni laiusega 2,5 meetrit, parema aga umbes 1 meetri laiusega tsooni.

Elektriliste küljepeeglite reguleerimine.

Kui teie autol on elektrilise reguleerimisega küljepeeglid, siis võimaldab see sooritada külgboksi, kuna saate vajadusel peeglit allapoole lasta, et näha tagumist auto ratast. Tänu heale vaateväljale saate parkida teeservale piisavalt lähedale. Peale parkimismanöövri sooritamist asetage peegel õigesse asendisse.


Head teed!