puksiiri tellimine

puksiiri tellimine

Hääletades reisimine on alati olnud huvitav ning ettearvamatu. Ühtlasi peab meeles pidama kõiki ohte, mis võivad taolise reisimise tüübiga kaasas käia. Seetõttu tahame teiega jagada kasulikke soovitusi, mida võib taolise ekstreemse seikluse käigus vaja minna.

Enne teele asumist…

Koostage nimekiri asjadest, mida teil tõepoolest on vaja kaasa võtta. Pole mõtet võtta kaasa palju riideid või kõiki oma pesemis- ja saunaasju. Samas võiks Teie riietus olla pilkupüüdev, millega autojuhid teid paremini tähele paneksid. Lisaks teistele pisiasjadele võivad kasuks tulla järgmised: taskulamp, nuga, tuletikud, kompass, dokumendid, veidi sularaha, soojad riided, paar fotot, paikesekreem ning nokamüts.

Kahjuks ei tohi kaasa võtta kohvreid. Väga hästi kulub ära kompaktne, kuid samal ajal mahukas seljakott. Samuti ärge unustage kaasa võtta veidi süüa ja juua. Kindlasti võtke kaasa kaart, millele on juba eelnevalt märgitud teie poolt planeeritud teekond.

Oma marsruuti valides, mõelge sellele, kus te plaanite ööbida. Koostades „hääletamise reisi“ plaane, mõelge see läbi niiviisi, et ööseks saaksite minna magama. Ei ole mõistlik jääda tee peale ootama ka peale päikeseloojangut, see on üpris ohtlik. Hea, kui teil oleks kaasas väike telk, milles saate vajadusel puhata. Äärmisel juhul saab ööbida ka soodsamas hotellis/motellis.

 

Kuidas käituda hääletades reisimisel?

Olge alati sõbralik ja viisakas nii autojuhi kui tema reisikaaslastega. Rääkige, tehke nalja, suhelge, kuna teid ju

puksiiri tellimine

puksiiri tellimine

sõidutatakse täiesti tasuta ning selle eest tuleks olla tänulik. Ärge olge kade või kinnine, vaikus võib tekitada autos pinget nii autojuhile kui ka teile, mistõttu võidakse teid planeeritust varem autost maha tõsta.  

Uurige välja autostopi iseärasusi riigis, kus parajasti asute, kuna mõningatel maanteedel/kiirteedel on peatumine keelatud. Ei ole soovitatav iseseisvalt/üksinda reisida ilusatel noortel neidudel. Võtke kaasa usaldusväärne sõber, kes saab vajadusel teie eest välja astuda.

Ärge istuge esimesse ettejuhtuvasse autosse. Hinnake kaasreisijat (antud juhul autojuhti) ning veenduge tema korralikkuses. Kui tunnete, et miski teile ei meeldi, siis pigem keelduge temaga sõitmast.

Olge valvsad ning hääletades reisime jätab teile kustumatu positiivse mulje!